Apartmány v Benecko

Potřebujete ubytování v Benecko ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Benecko. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Benecko má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Penzion Adela 

Foto: Penzion Adela
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering mountain views, Penzion Adela is an accommodation situated in Benecko, 500 metres from Zvon and 1.1 km from Barka. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV.


2. Apartmány Benecko 155 StarStarStarStar

Foto: Apartmány Benecko 155
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
90 %

Apartmány Benecko 155 se nacházejí v Benecku, 19 km od Karpacze. Nabízejí zázemí pro grilování, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


3. Apartmány Alex 

Foto: Apartmány Alex
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Apartmány Alex se nachází v centru lyžařského areálu Benecko a 100 metrů od lyžařského vleku HSK Benecko a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Autobusová zastávka je 300 metrů od apartmánů.

Pokoje

Apartmán
osoby30 - 30 EUR za noc
Apartmá s 1 ložnicí
osoby36 - 36 EUR za noc
Apartmá se 2 ložnicemi
osob59 - 59 EUR za noc
Dvoupodlažní apartmá
10 osob95 - 95 EUR za noc

4. Apartment U Sedláčků 

Foto: Apartment U Sedláčků
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
96 %

Apartment U Sedláčků se nachází v Benecku v Libereckém kraji, 19 km od Karpacze a 7 km od Špindlerova Mlýna. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Ubytování má posezení. K některým apartmánům patří terasa a/nebo balkon.


5. Apartmány Kuřátko 

Foto: Apartmány Kuřátko
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
94 %

Apartmány Kuřátko se nachází v Benecku, 19 km od města Karpacz, a nabízí zahradu, saunu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Apartmány mají TV a kuchyňský kout s troubou.


6. Apartman Flora 

Foto: Apartman Flora
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Tento apartmán se nachází na místě s výhledem na hory v centru Benecka, přímo u dětského lyžařského vleku, a nabízí Wi-Fi zdarma.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: