Apartmány v Benecko

Potřebujete ubytování v Benecko ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Benecko. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Benecko má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Penzion Adela 

Foto: Penzion Adela
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Penzion Adela provides accommodation in Benecko with free WiFi and mountain views. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities


2. Apartmány Benecko 155 StarStarStarStar

Foto: Apartmány Benecko 155
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
87 %

Apartmány Benecko 155 se nacházejí v Benecku, 19 km od Karpacze. Nabízejí zázemí pro grilování, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


3. Apartmány Kuřátko 

Foto: Apartmány Kuřátko
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
92 %

Apartmány Kuřátko se nachází v Benecku, 19 km od města Karpacz, a nabízí zahradu, saunu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Apartmány mají TV a kuchyňský kout s troubou.


4. Apartman Flora 

Foto: Apartman Flora
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Tento apartmán se nachází na místě s výhledem na hory v centru Benecka, přímo u dětského lyžařského vleku, a nabízí Wi-Fi zdarma.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: